Skip to main content

Sürdürülebilirlik Taahhüdümüz

Sürdürülebilirlik Taahhüdümüz

Güvenlik ve Bakım TaahhüdümüzYüz yıkama jelinizin içinde neler olduğunu düşünmenize gerek yok. Bu işi biz sizin yerinize yapıyoruz.

Cildinize uyguladığınız ürünlere önem veriyorsunuz. Biz de önem veriyoruz. Size yönelik Güvenlilik ve Bakım Taahhüdümüz, ürünlerimiz ile ilgili titiz bir güvenlik sürecini, etik ilkeleri ve sürekli iletişimi kapsamaktadır. Bir ürünün üzerinde ismimizi görürseniz, talimatlara uygun kullanıldığında o ürünün içindeki bileşenlerin güvenli ve etkili olduğundan emin olabilirsiniz.

Sorumlu Palm Yağı TedarikiPalm Yağı Ortaklığı

Sorumlu Palm Yağı Tedariki Kriterlerimizi uygulamaya koyduğumuzdan bu yana, palm yağı türevi tedariğimizin yaklaşık %85'ini temsil eden tüm lider tedarikçilerimiz ile işbirliği yapmaktayız ve tedarik kriterlerimizi uygulamakta bize destek olmaları için The Forest Trust (TFT) ile birlikte çalışıyoruz. Amacımız, 2020 yıl sonuna kadar tedarik kriterlerimizi tam olarak uyguluyor olmak.

Care to Recylce®'ı Ziyaret EdinBanyo çöpü doldu mu? O boş şişeler geri dönüştürülebilir.

Geri dönüşüm seçeneği olmayan bir çöp kutusunun yanından geçerken hep rahatsız oluruz. Peki, banyo çöpümüz neden farklı olsun? Care To Recycle® girişimimizin web sitesini ziyaret ederek, boş Neutrogena® kutuları ile yapabileceğiniz harika Kendin-Yap projelerimizi keşfedin ve güzellik ürünlerinizi nasıl son damlasına kadar kullanabileceğinizi öğrenin. Üstelik, hatırlamak isteyenler için, neleri nerede geri dönüştürebileceğinizi de açıklıyoruz.

Earthwards® YaklaşımıFazla çöp mü çıktı? Kötü bir durum. Bu puan çizelgesi bize yön veriyor.

Neutrogena® olarak, ürün bilincinin başarının temel bir kuralı olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle, atık miktarını azaltan ve daha sürdürülebilir malzemelerin kullanıldığı yenilikçi ürünler geliştirmek için EARTHWARDS® Yaklaşımımızı kullanıyoruz.Çünkü, sizin daha sağlıklı hayatlar yaşamanıza yardımcı olmamızın bir yolunun da, hepimizin sağlıklı bir çevrede yaşamasını sağlamak olduğunu biliyoruz.

Küresel Sucul Bileşen DeğerlendirmesiBalıklar, çabalarımız sayesinde bu yaz şampuanlarımız içinde yüzmeyecek.

Bir Neutrogena® ürününü cildinizden yıkayıp temizlediğinizde ve o ürünün artıkları su sistemine girdiğinde neler oluyor biliyor musunuz? Neyse ki, Küresel Sucul Bileşen Değerlendirmesi veya GAIA'ya sayesinde, pek bir şey olmuyor. Bu değerlendirme, ürünlerimizdeki her bileşeni puanlamamıza ve siz ürünlerimizi kullandıktan sonra da çevreye karşı hassas olmalarını sağlamamıza yardımcı oluyor.