Skip to main content

Neutrogena® Soothing Clear Serisi ile tanışın!

Bir süredir çok heyecan verici bir şey üzerinde çalışıyoruz, yeni zerdeçal içeriğiyle yepyeni bir cilt bakımı: Neutrogena® Soothing Clear. Yüz temizleme köpüğü, yağsız nemlendirici, micellar makyaj temizleme jeli ve yüz bakım spreyi içeren bu serinin ana içeriği mucizevi zerdeçal.
 

image1.jpg

Neden zerdeçal?
Zerdeçal; doğal anti-enflamatuar, anti-bakteriyel ve antioksidan özelliklere sahiptir. Yani yemeklerde kullanılan bir baharattan çok daha fazlasıdır.
Zerdeçal aslında zencefil ailesinin bir üyesidir ve antioksidan özellikleriyle sivilcelenmeye ve lekelenmeye eğilimli ciltler için harika bir seçenektir.

image2.jpg

Cilt Bakım rutininize zerdeçalı nasıl eklersiniz?
Neutrogena® Soothing Clear serisi, cilt bakım rutininizin her aşamasında zerdeçalın gücünü deneyimlemenizi sağlar.
 
Neutrogena® Soothing Clear Micellar Makyaj Temizleme Jeli
Yatıştırıcı bu micellar jel, cilt dostu zerdeçal özü ile zenginleştirilmiştir. Makyajınızı rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Ürünün yağsız bir formülü vardır.
 
Neutrogena® Soothing Clear Yüz Temizleme Köpüğü
Zerdeçalın doğal anti-oksidan özellikleri, cildinizi gözenek tıkanıklıklarından arındırmak için en iyi seçeneklerden biridir.. Cildinizdeki kir, yağ ve aşırı makyaj kalıntılarını nazikçe temizler.
 
Neutrogena® Soothing Clear Yağsız Yüz Nemlendiricisi
Zerdeçalla zenginleştirilen bu jel nemlendirici, hafif dokusuyla tüm cilt tiplerini nemlendirmek için idealdir. Yağsız formülü ile sivilcelenmeye yatkın ciltlerde kullanıma uygundur.
Neutrogena® Soothing Clear Nemlendirici Tonik Sprey
Cildinize, sabahın ilk ışıklarında veya gün boyunca her toparlanma ihtiyacı duyduğunuzda ekstra bir tazeleme sağlar. Nemlendirici tonik etkisiyle cilt bakımınız tamamlar. Cildinizin ihtiyaç duyduğu ek bir beslenme dokunuşu ile yatıştırır. Göz doktorları tarafından test edilmiş olan bu ürün ile siz de yenilenmiş hissedin.

Cilt tipinizeen uygun nemlendiriciyinasıl seçeneğinihemen öğren!