Skip to main content

Yeni Sivilce Karşıtı Cilt Bakımı

Neutrogena®’nın Sivilce Döngüsünü Kırmanıza Yardımcı Olacak Yeni Sivilce Karşıtı Cilt Bakımı

Sivilce, kısmen etkili çözümlerin az sayıda olması nedeniyle, en yaygın cilt sorunlarından biridir.  Neutrogena®'nın iki yeni ürünü ile, sivilce ile savaşılması için artık yeni cilt bakımı seçenekleriniz var.

NeutrogenaⓇ'nın yeni Clear Defend teknolojisi, sivilcelerle savaşan ve cildi koruyan yenilikçi bir bileşeni içeriyor.

Sivilceye Yatkın Cildi Arındırmanın Yeni Yolu

Clear Defend teknolojisinin geliştirilmesini sağlayan araştırmalar, daha nazik ancak daha etkili bir sivilce karşıtı çözüm bulma arayışımız sonucu ortaya çıktı.  Neutrogena bilim insanları, ciltteki yağı ve sivilce oluşumuna neden olan etkenleri temizleyen ancak ileride oluşabilecek yeni sivilcelere karşı cildin korunmasına yardımcı olacak elementlere zarar vermeyen, dolayısıyla cildin savunma mekanizmasını koruyan yeni bir bileşen ile Clear Defend tenkolojisini geliştirdiler.

artdet_28_v2.jpg

Burada söz edilen elementler lipidlerdir, yani cildi nemli ve dengede tutan sağlıklı yağlardır. Sert temizleyiciler ile bunlara zarar verilmesi, cildin bariyerinin zayıflamasına ve sivilceye neden olan bakterilerin gözeneklerden içeri girmesine neden olabilir.

NeutrogenaⓇ  uzmanları, seride bulunan Clear Defend teknolojisinin oluşabilecek sivilcelere karşı cildi güçlendiren ve sivilcelerle savaşmasına yardımcı olan ilk sivilce-karşıtı içerik olduğunu söylüyor. Cildin sağlığının korunması ile, cilt bariyeri de işlevini doğru şekilde yerine getiriyor.  Bu yeni teknoloji, temizleyici, peeling jel, tonik ve nemlendiriciyi kapsayan NeutrogenaⓇ yeni Visibly Clear Sivilce Karşıtı ürün serisinde yer alıyor.

NeutrogenaⓇ’nın Sivilce Karşıtı Yenilikleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Cilt Tipinize En Uygun Nemlendiriciyi Seçmek

Cilt tipinize uygun nemlendiriciyi seçin.

Hassas ciltler için en uygun cilt bakım rutinini keşfedin.